تولید نقاب آفتابگیر

مشاهده نمونه کارها

تولیدی آفرنگ تولید کننده انواع کلاه نقابدار تبلیغاتی و نقاب آفتابگیر تبلیغاتی

فرق کلاه نقابدار با نقاب آفتابگیر چیست؟

کلاه نقابدار دارای سرپوشی است که بر روی سر می نشیند و نگه داشته می شود ولی نقاب آفتابگیر از طریق نواری کش مانند یا بندی شکل یا تل مانند بر روی سر می نشیند و نگه داشته می شود. در واقع بالای کلاه نقابدار بسته ولی نقاب آفتابگیر باز است.

به هر حال کلاه نقابدار برای استفاده های گسترده ای چون آفتابگیر و تزئینی(مد و زیبایی) و ورزشی تولید می شود ولی نقاب آفتابگیر صرفا یک آفتابگیر است که بعضا استفاده ورزشی هم دارد.

اطلاعات تماس

سفارش تولید نقاب آفتابگیر تبلیغاتی با گلدوزی لوگو شما

پارچه مورد استفاده

مزیت استفاده از نقاب آفتابگیر

استفاده راحت برای بانوان که از شال و روسری به صورت همزمان با نقاب آفتابگیر میخواهند استفاده کنند. نقاب آفتابگیر بدلیل نداشتن قسمت فوقانی باعث می شود که گرمای تابستان حتی داخل خودرو براحتی بتوانید از آن استفاده کنید.

اطلاعات تماس

استفاده از نقاب بلند و کوتاه

امکان تغییر در سایز نقاب و پیشانی نقاب آفتابگیر

با توجه به نیاز و درخواست مشتریان امکان تغییر در نقاب آفتابگیر و قسمت جلویی یا پیشانی نقاب آفتابگیر می باشد.

مشاهده کلاه نقابدار

امکان تولید به صورت رنگ بندی

امکان تولید با رنگ بندی دلخواه در حداقل تیراژ 100 عدد

جهت رفاه حال مشتریان گرامی ، حداقل تیراژ تولید نقاب آفتابگیر 100 عدد می باشد که میتوانید با رنگ دلخواه و گلدوزی اختصاصی سفارش دهید. نقاب آفتابگیر می تواند به عنوان یک محصول و هدیه تبلیغاتی سازمانی و کاربردی مورد استفاده شما قرار گیرد و تا سالیان سال برند شما را همراه خود داشته باشد.

جهت مشاوره بیشتر تماس بگیرید 63429 - 021

مزیت استفاده از کلاه یا نقاب تبلیغاتی

کلاه و نقاب تبلیغاتی اگر با کیفیت بالا تولید گردد می تواند بعنوان یک هدیه تبلیغاتی خیلی کاربردی و ماندگار تا چندین سال نزد مخاطبان شما باقی بماند. اگر قصد دارید که یک هدیه تبلیغاتی با قیمت ارزان و متوسط با ماندگاری بالا تهیه کنید کلاه و نقاب تبلیغاتی می تواند گزینه ای مناسب باشد.

راهنمای خرید کلاه تبلیغاتی

نقاب آفتابگیر هدیه تبلیغاتی مناسب برای بانوان گرامی

نقاب آفتابگیر چه استفاده یا کاربردی دارد؟

مهمترین و اصلی ترین استفاده ای که نقاب آفتابگیر دارد محافظت از صورت یا چشم در برابر نور مضر اشعه خورشید است. با اینحال از نقاب آفتابگیر برای ورزش بخصوص ورزشهای همگانی چون پیاده روی عمومی یا در برخی مدل ها برای استایل اسپورت استفاده می شود.

همچنین  بسیار مورد پسند و استفاده بانوان نیز هست چراکه می توانند بر روی شال و روسری یا مقنعه بر سر بگذارند و بدون اینکه به گرمای پوشش آنها بیافزاید و گرمای بیشتری تولید کند از آن استفاده کنند. علاوه بر آن از این محصول بسیار کاربردی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی در حوزه تبلیغات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت نقاب آفتابگیر

نقاب آفتابگیر به نسبت کلاه از قیمت بسیار ارزانتری برخوردار است چون ساختار بسیار ساده ای دارد و فقط از یک نقاب و یک بند ساخته شده است. با اینحال قیمتش به جنس پارچه ساخت آن هم بستگی دارد.

مجموعه افرنگ جامه با برخورداری از انواع کاملی از بهترین پارچه های تولید داخل یا وارداتی، دست بازتر و امکان بیشتری برای تولید انواع و اقسام کلاه با الیاف متنوع دارد که این می تواند به تنوع بیشتر قیمت ها از ارزان تا گران بیانجامد و متناسب با هر جیب و سلیقه ای تولید کلاه از جمله نقاب آفتابگیر داشته باشد.

بهترین قیمت با بهترین کیفیت

سایر توضیحات

جنس و کیفیت نقاب آفتابگیر

استفاده از پارچه الیاف مصنوعی چون پلی استر و فلامنت و… در ساخت محصولی که فقط یک نقاب است و قرار است در مقابل نور خورشید از شما محافظت کند انتخابی مناسب به نظر می رسد

چراکه الیاف مصنوعی در برابر تخریب نور خورشید و تعریق از مقاومت بالایی برخوردارند. اما با اینحال همچنان استفاده از نخ الیاف طبیعی چون پنبه و کتان و… با توجه به ویژگی های خوب فراوانشان از جمله نرمی و لطافت و ضد آلرژی بودنش و… یک مزیت محسوب می شود.

خدمات چاپ یا گلدوزی بر روی نقاب آفتابگیر

یکی از کاربردهای امروزی نقاب آفتابگیر در حوزه تبلیغات است که می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی محبوب و پراستفاده مورد توجه صاحبان کسب و کارها واقع شود اما مهمترین بخش در یک هدیه تبلیغاتی خدمات چاپ یا گلدوزی بر روی آن است که هر چه حرفه ای تر و دقیق تر این کار صورت پذیرد باعث می شود تا طرح و لوگو یا پیام تبلیغاتی درج شده بر رویش بهتر و موثر تر دیده شود.

مجموعه افرنگ جامه یکی از مراکز شناخته شده و باتجربه ارائه خدمات چاپ یا گلدوزی بر روی انواع کلاه از جمله نقاب آفتابگیر است که به خوبی می داند چطور و چگونه بهترین کیفیت چاپ یا گلدوزی را با استفاده از برترین دستگاه های اتوماتیک ماشینی و لیزری بر روی انواع کلاه از جمله نقاب آفتابگیر اعمال کند تا بیشترین بازدهی تبلیغاتی را داشته باشد.

الویت ما در تولید ، ارائه محصول با کیفیت بالا

اما همیشه گزینه ای دوم برای آن دسته از مشتریانی که به دنبال قیمت ارزان هستند داریم.