تولیدی کلاه نقابدار تبلیغاتی با خدمات گلدوزی

کلاه تبلیغاتی نیز به مانند اغلب محصولات تبلیغاتی به جهت تنوع زیادی که در طرح و جنس دارد از قیمت های متنوعی هم برخوردار است، اما گاهی ممکن است قیمت ارزان یک کلاه تبلیغاتی بخاطر نداشتن حداقل استانداردهای کیفی باشد که  سبب تبلیغات منفی برای کسب و کار شما خواهد بود لذا راه مطمئن، خرید از مراکز اختصاصی تولید هدایای تبلیغاتی چون گیفتو است که با رعایت حداقل استانداردها و ارائه قیمت های ارزان اقدام به تولید هدایای تبلیغاتی از جمله کلاه تبلیغاتی می کند.

مشاهده برخی از نمونه کارهای تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی یکی از پوشاک محبوب

یکی از پوشاک محبوب و دوس داشتنی که معمولا برای مصارفی چون محافظت در برابر نور خورشید، ورزش یا بعضا زیبایی و مد استفاده می شود کلاه است که به شکلی خلاقانه و در طرح و رنگ های متنوع برای تبلیغات هم به کار می رود.

کلاه تبلیغاتی بسته به نوع کاربردش از تفاوت هایی در لبه یا روی آن برخوردار است مثلا اگر قرار است به مخاطبتان در یک پیاده روی عمومی کلاه هدیه بدهید بهتر است از کلاهی با لبه بلند و روی توری یا روباز استفاده کنید که در برابر نور خورشید و گردش هوا بهتر عمل کند یا در سالن ورزشی بهتر است از کلاه لبه کوتاه برای هدیه تبلیغاتی استفاده کنید و… بهرحال آنچه مهم است اینکه تبلیغات از طریق کلاه تبلیغاتی به جهت جدید و خلاقانه بودنش و اینکه پوشاک زینتی و جذابی هم محسوب می شود همواره از بعد تبلیغاتی بالایی برخوردار است.

حداقل تعداد سفارش

برای سفارش کلاه تبلیغاتی می توانید از حداقل تعداد 100 به ما سفارش دهید و ما سفارش اختصاصی شما را با گلدوزی یا چاپ اختصاصی برایتان آماده می نمائیم. سفارش کلاه تبلیغاتی خود را به ما بسپارید و اگر تیراژ بالا نیاز دارید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هر 100 عدد یکرنگ

مدت زمان تحویل سفارشات تبلیغاتی

پروسه تولید کلاه تبلیغاتی در تولیدی آفرنگ به 2 صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می گردد. تولید تمام اتوماتیک و ماشینی ملزم به صرف زمان بیشتر می باشد ولی مزیت آن کیفیت بالا و درجه 1 می باشد که در اکثر مواقع 15 روز کاری زمان نیاز خواهد داشت.

اما سفارشات کلاه تبلیغاتی که به صورت نیمه اتوماتیک تولید می گردد گرید تولید پائین تری دارد ولی در زمان کوتاه تری قابل تحویل می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درموزد زمان تحویل سفارشات به صورت فورس با واحد فروش تماس حاصل فرمائید.

تحویل سفارشات کلاه تبلیغاتی در زمانی کوتاه

خدمات گلدوزی کلاه

ترکیب و ایجاد طرح شما به صورت گلدوزی بر روی کلاه و تی شرت همیشه جلوه ای زیبا تر و خاص تر داشته است. اغلب مشتریان بین چاپ لوگو یا گلدوزی لوگو روی تی شرت یا کلاه بیشتر به سمت گلدوزی تمایل نشان میدهند، لیکن بعضی مواقع به دلیل قسمت های حساس و خاص طرح لوگو امکان گلدوزی طرح نمی باشد. و ناچارا مجبور به چاپ لوگو خواهیم بود.

جلوه زیباتر گلدوزی به نسبت چاپ

مغزی دوزی نقاب

یکی از قسمت هایی که در کلاه امکان تغییر رنگ دارد و تغییر رنگش باعث زیباتر شدن کلاه می شود اضافه کردن مغزی کلاه می باشد. مغزی کلاه به قسمتی از لبه کلاه گفته می شود که بین لایه رویی و زیری نقاب قرار می گیرد و معمولا با رنگ متفاوت تر ایجاد می گردد. این مورد باعث ایجاد ضخامت بیشتر در لبه کلاه و زیبا تر شدن یک کلاه نقابدار می شود.

مغزی دوزی نقاب کلاه هزینه ای جداگانه دارد.

چاپ لوگو روی کلاه

همانطور که در بالاتر توضیح دادیم در برخی از سفارشات امکان ایجاد طرح یا لوگو به صورت گلدوزی نمی باشد و ملزم به چاپ به صورت استیکر یا سیلک هستیم. در این روش چاپ ابتداعا طرح روی یک مدیا که معمولا جنسی از ورقه های پی وی سی دارد چاپ می گردد و سپس با حرارت بر روی پارچه پرس می گردد.

چاپ استیکر یا کاتری بر روی کلاه

پانچ هواکش روی کلاه به صورت گلدوزی

یکی دیگر از آیتم هایی که می تواند باعث زیبا تر شدن یک کلاه نقابدار شود ایجاد سوراخ های پانچ به صورت گلدوزی می باشد. این آیتم معمولا به صورت 4 سوراخت یا 2 سوراخ روی قسمت بالایی کلاه ایجاد می گردد. شما می توانید در این مورد رنگ پانچ را به می توانید متفاوت از رنگ کلاه باشد.

یکی از مزیت های استفاده از پانچ ایجاد راه عبور هوا از سقف کلاه می باشد.

تفاوت رنگ نقاب کلاه و بالای کلاه

یکی دیگر از آیتم هایی که می تواند در تولید کلاه مورد توجه قرار گیرد.امکان تغییر رنگ کامل نقاب و بالای کلاه می باشد. این مورد  کمک فراوانی برای زیباتر شدن یک کلاه تبلیغاتی می کند.

تغییر رنگ نقاب به صورت کامل

پارچه کتان و پارچه فلامنت در تولید کلاه

2 مدل پارچه مورد استفاده در تولید کلاه که بیشتر از آن استفاده می شود، پارچه کج راه کتان و پارچه فلامنت می باشد. پارچه کتان ترکیب 90% از پنبه و پلی استر می باشد که پنبه جزو الیاف طبیعی و پلی استر جزو الیاف مصنوعی پوشاک می باشد. پارچه فلامنت 60% پلی استر و 40% پنبه می باشد.

به طور قطع نمی توان گفت که کدام پارچه مزیت بیشتر یا عیب کمتری دارد اما به طول کل می توان گفت به دلیل اینکه وزن پارچه کتان بیشتر می باشد، کلاه تولید شده با این پارچه وزن و استحکام بیشتری به نسبت پارچه فلامنت دارد.

پارچه کتان یا فلامنت مسئله این است ؟
قیمت کلاه تبلیغاتی
 
ویژگی های بارزکلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی نیز به مانند اغلب محصولات تبلیغاتی به جهت تنوع زیادی که در طرح و جنس دارد از قیمت های متنوعی هم برخوردار است، اما گاهی ممکن است قیمت ارزان یک کلاه تبلیغاتی بخاطر نداشتن حداقل استانداردهای کیفی باشد که  سبب تبلیغات منفی برای کسب و کار شما خواهد بود لذا راه مطمئن، خرید از مراکز اختصاصی تولید هدایای تبلیغاتی چون گیفتو است که با رعایت حداقل استانداردها و ارائه قیمت های ارزان اقدام به تولید هدایای تبلیغاتی از جمله کلاه تبلیغاتی می کند.

  • 1-یک رسانه محیطی متحرک تبلیغاتی است
  • 2-جدید و خلاقانه است
  • 3-قیمت های مناسب و ارزان، متناسب با بودجه اغلب کسب و کارها
  • 4-فضای خوبی برای درج پیام یا چاپ طرح و لوگوی اختصاصی شما بر رویش وجود دارد
  • 5-نوعی پوشاک تزئینی و زینتی و بعضا مد محسوب می شود که محبوبیت هم دارد
  • 6-می تواند از سلامتی پوست شما در برابر اشعه مضر آفتاب محافظت کند
  • 7-برخورداری از انواع متنوع طرح و رنگ و جنس
  • 8-امکان گلدوزی یا تک دوزی های رنگی بر رویش وجود دارد