چطور سفارش کلاه خود را ثبت نمائید

شما برای ثبت سفارش خود می توانید با یکی از شماره های ما تماس حاصل فرمائید و اطلاعات کامل را در مورد قیمت و نحوه سفارش از همکاران ما کسب نمائید … اما تا پایان این صفحه ما را دنبال کنید

اطلاعات تماس

مرحله اول در سفارش کلاه تبلیغاتی

ابتداعا شما باید بودجه مورد نظر خود را مشخص نمائید، آیا کیفیت الویت انتخاب در خرید کلاه می باشد یا قیمت ؟

ما برای هر 2 حالت انتخابی برای شما داریم، کلاه درجه 1 و درجه 2

کلاه نقابدار مردانه و زنانه ندارد !

برخی از مشتریان از همکاران ما سوال میپرسند که آیا کلاه زنانه یا مردانه دارید ؟ درجواب این سوال به شما عزیزان باید عرض کنیم که کلاه جزو محصولات و پوشاکی هست که تفاوتی در تولید آن برای خانم ها و آقایان نمی باشد. و برای هر 2 گروه قابل استفاده می باشد.

مرحله دوم مشخص کردن زمان !

به نظر ما بعد از مشخص کردن بودجه خود جهت خرید ، زمان تحویل گرفتن سفارش شما می باشد. ما جهت تولید سفارشات کلاه با کیفیت صادراتی و درجه 1 نیاز به زمان کافی جهت طی شدن پروسه تولید داریم. اما مشتریانی هستند که زمان کافی برای آماده شدن سفارش ندارند. ما برای این مشکل هم همیشه راهکاری ویژه داریم.

تیم آفرنگ متشکل از جوانان پرانرژی و متعهد در بخش کارگاهی و اداری

تیم مدیریت تولیدی کلاه آفرنگ

همیشه تلاش خود را در ارائه سرویس با کیفیت به مشتریان داشته ایم و سعی کرده ایم که در زمان مقرر سفارشات مشتریان را تحویل دهیم.

تیم مدیریت تولیدی کلاه آفرنگ

ما خوشحالیم که در کنار خدمات رسانی به مشتریان عزیز توانسته ایم اعتماد همکاران تبلیغاتی و کانون های تبلیغاتی را جهت انجام سفارشاتشان جلب نمائیم.

تیم مدیریت تولیدی کلاه آفرنگ

با تمام مشکلات موجود و سختی ها پیش رو تلاش کرده ایم که بهترین کیفیت را با بهترین قیمت به مشتریان ارائه کنیم.

تیم مدیریت تولیدی کلاه آفرنگ

الویت ما در انجام سفارشات مشتریان حفظ بالاترین کیفیت در ارائه خدمات می باشد

از سال 1381 تا کنون

گروه تولیدی آفرنگ از سال 1381 تا کنون در عرصه تولید و تبلیغات اقدام به خدمات رسانی به مشتریان و سازمان های مختلفی را داشته است.

خدمات رسانی به بیش از 2 هزار مشتری

با افتخار اعلام می کنیم که توانسته ایم به هزاران سازمان و موسسه مختلف حقوقی و حقیقی طی این سال ها خدمات رسانی با کیفیت داشته باشیم.

گسترش خدمات فراتر از مرزها

با حمایت و همراهی شما مشتریان عزیز توانسته ایم با گسترش خدمات و افزایش کیفیت تولیدات داخلی، محصولات خود را به بازارهای کشورهای همسایه برسانیم