مشخصات

نقاب خارجی

ریگلاژ چسبی

پانچ گلدوزی

پانچ فلزی

حداقل تیراژ

درجه 1 کتان

بله

دارد

با هزینه مجزا

خیر

100 عدد

تماس با ما
درجه 1 فلامنت

بله

دارد

با هزینه مجزا

خیر

100 عدد

تماس با ما
درجه 2 کتان

ایرانی

دارد

ندارد

با هزینه مجزا

100 عدد

تماس با ما
درجه 2 فلامنت

ایرانی

دارد

ندارد

با هزینه مجزا

100 عدد

تماس با ما
جهت استعلام قیمت تولید سفارشات تیراژ با ما تماس حاصل فرمائید

همکاران ما در بخش فروش و پشتیبانی همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز می باشند. لذا در صورتی که سوالی در مورد قیمت و مدل های تولید کلاه دارید همکاران ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

قیمت مناسب در کنار کیفیتی رقابتی

هیچ گرانی بی حکمت و هیچ ارزانی بی علت نیست، جهت دریافت نمونه و بررسی قیمت با همکاران ما تماس حاصل فرمائید

اطلاعات تماس
کیفیت پارچه مورد استفاده در تولید تی شرت

پارچه کتان چیست ؟

پارچه ی کتان همان طور که از اسم آن مشخص است از الیاف کتان ساخته شده است که البته لازم به ذکر است که کتان در ایران کشت نمی شود، بسیاری این پارچه را یکی از قدیمی ترین پارچه هایی می دانند که بشر از آن برای تولید لباس استفاده کرده است و از این گفته به راحتی می توان به قدمت این پارچه پی برد. خصوصیات این پارچه که باعث جذابیت و پرطرفدار بودن آن شده است نام پادشاه پارچه را به آن اختصاص داده است.

پارچه فلامنت چیست ؟

پارچه فلامنت یا فیلامنت غالبا بنام فلامنت بیشتر مشهور میباشد فلامنت جزو الیاف مصنوعی میباشد و بصورت عادی در طبیعت موجود نیست، در زمان تولید پارچه الیاف فلامنت با الیافی همچون پنبه ،ویسکوز که جزو الیاف طبیعی هستند ترکیب میشوند

.فلامنت را به دو گروه لباس های ورزشی و فلامنت برای لباس ها طبقه بندی میکنند ،الیاف فلامنت ورزشی درشت تر است نسبت به فلامنت لباسی ،فلامنت لباسی دارای بافتی لطیف است در برخی حالت ها دارای براقیت میباشد و کشسانی آن خوب است.

اطلاعات بیشتر

تولید کلاه تبلیغاتی ارزان

با توجه به اینکه الویت ما در تولید محصولات همیشه رعایت استاندارد های کیفی و کمی بوده است. اما همیشه مشتریانی هستند که با توجه به بودجه کمی که دارند نیاز به تهیه کلاه نقابدار تبلیغاتی ارزان دارند. برای تهیه کلاه تبلیغاتی ارزان می توان از مغزی ارزان و معمولی، گلدوزی با تراکم کمتر، عدم استفاده از لایی و نوار کشی داخل و حذف مغزی نقاب استفاده کرد تا در نهایت قیمت کلاه به کمترین حالت خود برسد.

عکس کنار محصول با کیفیت بالا می باشد

تولیدبا کیفیتی صادراتی

باعث افتخار است که اعلام کنیم با تکیه برتوانایی و تجربه همکاران و واحد تولید مجموعه توانسته ایم از اولین مرحله تولید تا مرحله پایانی سفارشات را با نظارت و اجرای دقیق انجام دهیم که در نهایت بتوانیم یک محصول با کیفیت و استاندارد های صادراتی تهیه و تولید کنیم.

استفاده از پارچه با کیفیت در تولید تی شرت و کلاه، استفاده از الگوهای برش دقیق و با کیفیت و درنهایت کیفیت بالا در خدمات گلدوزی و چاپ و خیاطی ، باعث گشته است که محصول نهایی ما کیفیتی بالا را داشته باشد.

ما متعهد به تولید محصولی با کیفیت هستیم

همکاری با بزرگان صنعت کشور در جهت تامین پوشاک سازمانی و تبلیغاتی