کلاه نقاب دار  بیسبالی

ما ضمانت تولید کلاه و سفارش شما را با بهترین الگو دوخت و کیفیتی صادراتی تضمین میکنیم

تولید کلاه نقابدار

آدم ها چه به صورت فطری و غریزی و چه به صورت هوشمندانه همواره از آنچه سبب آسیب رساندن به آنها می شود دوری جسته یا راهی برای مقابله و محافظت شدن از آن یافته اند. یکی از چیزهایی که تابش مستقیم و زیادش به پوست بدن آسیب می رساند، اشعه نور خورشید است که برای آن بجز انواع کرم های ضد آفتاب چاره ای اندیشیده شده است و آن کلاه نقابدار است. این کلاه  به جهت نقاب تعبیه شده در قسمت جلویش همچون سایه بان عمل کرده و از پوست صورت شما در برابر اشعه مضر نور خورشید و در نتیجه آن آفتاب سوختگی محافظت می کند. در واقع کلاه نقابدار از 3 قسمت نقاب یا لبه، سرپوش یا قسمتی که سر را می پوشاند و بر روی آن قرار می گیرد و بند تنظیم یا رگلاژ که در قسمت پشت و انتهای سرپوش قرار گرفته ساخته شده است.

کلاه نقابدار امروز تبدیل به یک پوشش و استایل ضروری برای کسانی شده که می خواهند در مقابل اشعه نور خورشید به فعالیت بپردازند، حال ممکن است این فعالیت یک پیاده روی ساده باشد یا نوعی کار که در هر صورتش می تواند پوشش مناسبی در برابر نور خورشید و محافظت از پوست باشد. علاوه بر آن کلاه نقابدار می تواند برای جنبه های مد و زیبایی مثلا یک فرد تاس بدون اعتماد بنفس را تا حدی نجات بدهد یا چهره کسی را که می خواهد ناشناس بماند را تا حدی استتار کند یا به زیبایی تیپ و استایل شما از طریق ست شدن با البسه دیگر بیافزاید یا در برخی مدل های از جنس چرم و دارای خز و پوشش روی گوش، سر شما را از سرما حفظ کند یا در حوزه تبلیغات نقش یک هدیه تبلیغاتی پر طرفدار و کارآمد را بازی کند یا استفاده ورزشی داشته باشد.

01

نقاب استاندارد

نقاب استفاده شده در  تولید سفارشات کلاه به صورت استاندارد در 2 سایز متوسط و بلند استفاده می شود.  نقاب متوسط سایز 7.5 سانتی متر می باشد و نقاب بلند حدودا 9.5 سانتی می باشد. انتخاب نقاب با توجه به استفاده مشتری از کلاه متفاوت می باشد. معمولا بیشتر مشتریان نقاب متوسط را برای تولید کلاه سفارش می دهند. حالت پذیری نقاب های مورد استفاده بسیار بالا می باشد.

02

امکان گلدوزی لوگو اختصاصی

در تولید سفارشات اختصاصی و سازمانی مرسوم می باشد که لوگو سازمان یا شرکت سفارش دهنده روی کلاه درج گردد. این مورد به صورت گلدوزی با ماشین آلات مجهز و پیشرفته به صورت رنگی انجام می شود. در برخی از سفارشات مشتریان بدلیل داشتن جزئیات فراوان در طرح امکان گلدوزی نمی باشد و صرفا می توانیم لوگو را به صورت چاپی بر روی کلاه چاپ نمائیم.

03

پارچه کتان یا فلامنت

در تولید سفارشات کلاه نقابدار و بیسبالی از 2 مدل پارچه استفاده می شود پارچه کتان ریز بافت یا کج راه که الیاف نخ طبیعی دارد و پارچه فلامنت پلی استر که الیاف ترکیبی نخ و پلی استر دارد. در تولید کلاه درجه 1 و صادراتی از پارچه پاکویی نیز استفاده می شود.

ما بهترین کیفیت را ضمانت میکنیم

کلاه 6 ترک یا کلاه بیسبالی یکی از رایج ترین مدل های کلاه تبلیغاتی در بازار می باشد. لازم است که قبل از تهیه و سفارش این محصول اطلاعات جامع تری نسبت به آن پیدا کنید

جنس و کیفیت کلاه نقابدار

در ساخت کلاه نقاب دار از پارچه های مختلفی استفاده می شود که شاید بتوان مهمترین الیاف طبیعی مورد استفاده در ساخت کلاه را انواع نخ، حریر، پشم، چرم و… یا مهمترین الیاف مصنوعی در ساخت کلاه را پلی استر، اکریلیک، نایلون و… دانست. همچنین بعضا از ترکیب دو الیاف طبیعی و مصنوعی نیز در ساخت کلاه استفاده می شود که از جنس و کیفیتی مشابه الیاف طبیعی و بعضا از کیفیتی برتر برخوردار است. با اینحال برخی الیاف مصنوعی هم چون نایلون هستند که در ساخت کلاه استفاده می شوند و از کیفیت خوبی برخوردار نیستند.

انواع کلاه نقابدار

شکل و شمایل طراحی کلی کلاه های نقابدار همه مثل هم است منتها در جزئیات دارای تفاوت هایی است مثلا ممکن است از نقاب کوتاه یا بلند برخوردار باشد یا قسمت سرپوش آن با یکدیگر اندکی فرق کند یا بند قسمت پشت سرپوش آن که می تواند رگلاژی یا ثابت باشد. البته انواع کلاه به لحاظ جنس ساخت و رنگ بندی  و طرح و نقش چاپ یا گلدوزی شده بر رویش هم قابل بازشناسی از هم  است و دارای انواع متنوع و گسترده ای است.

خدمات چاپ و گلدوزی بر روی کلاه نقابدار

اگر بخواهیم با مثالی اهمیت خدمات چاپ و گلدوزی بر روی انواع کلاه را شرح دهیم باید گفت که کلاه بدون انجام خدمات چاپ و گلدوزی به مثابه عروس یا دامادی می ماند که برای شب عروسی شان هنوز به آرایشگاه نرفته اند، تازه اگر آرایشگاه هم بروند، خوب و بد شدن تیپ و قیافه شان بستگی به تبحر و تجربه کاری آن آرایشگاه دارد و قطعا شما هم شاید شاهد عروسی هایی بوده اید که برخی عروس و دامادها پس از مراجعه به یک آرایشگاه نه تنها زیبا نشده اند بلکه تیپ و قیافه زیبای طبیعی خود را نیز از دست داده اند. با اینحال با این مثال به روشنی می توان دریافت که چطور یک کیفیت چاپ خوب یا گلدوزی ظریف می تواند در زیبایی و نمایش بهتر آنچه بر روی کلاه چاپ یا گلدوزی می شود تاثیرگذار باشد که البته در حوزه تبلیغات بسیار پر اهمیت است.

قیمت کلاه نقابدار

رابطه مستقیمی بین قیمت یک کلاه با جنس پارچه مورد استفاده اش یا طراحی آن وجود دارد و از آنجاییکه معمولا در تولید کلاه نقابدار از الیاف پارچه های متنوعی اعم از طبیعی یا مصنوعی یا ترکیب این دو الیاف استفاده می شود لذا قیمت های ارزان یا بعضا گرانی هم دارند. مجموعه افرنگ جامه با ارائه و عرضه انواع متنوعی از کلاه نقابدار در سایت خود که از قیمت های مناسب و کاملا رقابتی هم برخوردار است همواره به عنوان یک تولید کننده مرجع انواع کلاه چون کلاه نقابدار شناخته می شود.